مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۷/۰۱/۱۴

نشست احزاب و تشکلهای اصلاح طلب استان کرمان با استاندار

جلسه هم‌اندیشی احزاب و تشکل‌های اصلاح طلب استان کرمان و همچنین نمایندگان ۶ تشکل دانشجویی استان با حضور استاندار کرمان در سالن پیامبر اعظم استانداری ، برگزار شد.

جلسه هم‌اندیشی احزاب و تشکل‌های اصلاح طلب استان کرمان و همچنین نمایندگان 6 تشکل دانشجویی استان با حضور استاندار کرمان در سالن پیامبر اعظم استانداری ، برگزار شد.
علیرضا رزم حسینی در این جلسه گفت: این جلسات از سال 93 و باحضور همه احزاب و تشکلهای استان  تحت عنوان شورای توسعه و ولایت در حال انجام بوده است.
استاندار کرمان افزود:مجوزهای متعددی برای حضور مقامات سیاسی در دانشگاهها صادر شد و این حجم از گفتگوهای سیاسی در دانشگاه‌ها نسبت به قبل کم نظیر بوده است.
وی به بهبود شرایط در استان کرمان اشاره و اظهار کرد: کم وکاستی‌هایی هم وجود دارد که برای رفع مشکلات، خواهیم کوشید.
رزم حسینی افزود: هیچ محدودیتی برای شفاف سازی نیست و آمادگی کامل برای پاسخگویی به مردم ، رسانه‌ها و ... را داریم؛ ولی هرکس باید آثار شفافیت و هزینه‌های آن را هم متقبل شود.
مدیرکل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری نیز در این جلسه گفت: در ماه‌های اخیر دیدارها و نشست‌های خوبی با دبیران احزاب داشته‌ایم و باتوجه به اینکه دبیران احزاب و جناب آقای استاندار خواهان برگزاری نشست با احزاب بوده‌اند؛ برخود لازم دیدیم که این نشست را برگزار کنیم.
حمید ملانوری ادامه داد: احزاب به عنوان سیاسی‌ترین رکن غیر دولتی در نظام سیاسی، همواره از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند؛ در همین راستا استاندار دستور دادند تا برای استفاده از ظرفیت‌های احزاب، تعامل استانداری و احزاب با یکدیگر از طریق برگزاری چنین نشست‌هایی بیش از پیش افزایش یابد.
 
 
 


منبع : دفتر امور سیاسی و انتخابات


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲